اخبار > پژوهش‌های علمی ورزش رمزگشایی شود/ضرورت پیوند دانشگاه با ورزش


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ورزش و جوانان در همایش ملی ورزشهای همگانی:

پژوهش‌های علمی ورزش رمزگشایی شود/ضرورت پیوند دانشگاه با ورزش

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان اردبیل، بهرام آقاخانی در مراسم افتتاح دومین همایش ملی توسعه و ارتقای ورزش‌ همگانی تصریح کرد: تجربه مدیریت‌های گذشته که با کسب موفقیت و ناکامی در حوزه‌های مختلف همراه شده نشان داده تا به هر اندازه به حوزه پژوهش و مطالعه توجه ویژه‌ای شود، کسب دستاوردهای بیشتر در انتظار خواهد بود.

وی افزود: برای تحول‌آفرینی در مدیریت ورزشی و حرکت به سوی موفقیت، ناگزیر به حرکت به سمت و سوی تربیت نیروهای انسانی متخصص هستیم و این موضوع با توجه مضاعف به حوزه پژوهش و مطالعه محقق خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: استان‌های موفقی که در حوزه ورزش موفق به کسب موفقیت‌های شایانی شدند نسبت به پژوهش‌محوری توجه جدی داشته و به سمت برنامه‌محوری سوق داده می‌شوند.

آقاخانی یادآور شد: نحوه جلب مشارکت پژوهشگران و اساتید باید مورد بازبینی قرار گیرد تا با دعوت مستمر از صاحب نظران و نخبگان جامعه، تشکیل اتاق فکر و ارائه فراخوان‌های مختلف در حوزه مقاله و پایان‌نامه اولویت‌های مورد نظر ورزشی اجرایی شود.

وی اضافه کرد: پیوند بین مراکز دانشگاهی و ورزش ضرورت توسعه و ارتقای شاخص‌های مدنظر بوده و به هر انداز تعامل چندجانبه‌ای بین چنین مراکزی با ورزش فراهم شود، موفقیت‌های بیشتری نیز در انتظار خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یادآور شد: دومین همایش ملی ارتقا و توسعه شاخص‌های ورزش همگانی به میزبانی استان اردبیل یکی از کیفی‌ترین همایش‌های علمی بوده که در آن بیش از ۸۰ مقاله و ایده از سراسر کشور پذیرش شد و توجه به اشتغال و فراگیرکردن آن نیز منجر به وجه تمایز آن نسبت به دیگر برنامه‌های علمی شده است./ مهر


٠٠:١٣ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٤٨٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به هيات ورزشهاي همگاني استان اردبيل مي باشد

سایت در حال به روز رسانی می باشد