اخبار > برگزاری شورای عالی ورزش با حضور اعضای شورای عالی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری شورای عالی ورزش با حضور اعضای شورای عالی

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان اردبیل ، مجید خدابخش استاندار اردبیل عصر سه شنبه در جلسه شورای راهبردی ورزش استان اردبیل گفت : جای تقدیر و تشکر دارد که اداره کل ورزش و جوانان توانسته با هیات های ورزشی رابطه نزدیک ایجاد کرده و در اجرای برنامه های مختلف ورزشی گام های بلندتری بردارد که هر روز شاهد موفقیت های این استان در رشته های مختلف هستیم .

خدا بخش توسعه ورزش همگانی را از ضروریات ورزش دانست و گفت : ورزش همگانی ضامن سلامت جسمی و نشاط و آرامش روانی جامعه است و در این بین مشارکت شهرداران در توسعه ورزش همگانی در استان و شهرستانها یک امر مهم تلقی میشود.

وی افزود : در صورتی که به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی هستیم ریشه آن در توسعه ورزش همگانی است و انتظار میرود هر چند در اردبیل به بهانه های مختلف همایش های پیاده روی برگزار میشود اما بیش از وضعیت فعلی توسعه یابد . استاندار اردبیل به ضرورت تعیین مکان مناسبی جهت پیاده سازی ورزش های همگانی در شهرهای مختلف استان تاکید کرد و گفت : در اولین سمینار شهرداران انتظار میرود این مهم با شهرداران مطرح میشود .

رئیس شورای عالی ورزش استان با تاکید به اینکه میزبانی مسابقات ورزشی میتواند ظرفیت های ورزشی استان را معرفی کند ، متذکر شد : علاوه بر این در میزبانی ها فرصتی برای استاندارد سازی زیرساختهای ورزشی استان نیز فراهم میشود . استاندار اردبیل به وضعیت مطلوب استان در ورزشهای همگانی اشاره کرد و گفت : گمان میشد دریاچه شورابیل به این توسعه دامن زده اما مشاهده میشود که ورزشهای همگانی در شهرهای دیگر نیز با رشد قابل توجه همراه است .

 

همچنین دبیر شورای عالی ورزش دکتر بهتاج افزود  طرح های ارسالی در کتاب اول سند تحول ، تعالی و آینده نگری که به تصویب رسیده بود ، بومی سازی شده و اجرا گردیده است ، و در حال حاضر چندین طرح از کتاب دوم نیز جهت اجرا به تصویب رسیده است . 

 


١٢:١٧ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٦١٠    /    تعداد نمایش : ١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به هيات ورزشهاي همگاني استان اردبيل مي باشد

سایت در حال به روز رسانی می باشد