اخبار > به مناسبت هفته سلامت در شهرستان های اردبیل


  چاپ        ارسال به دوست

همایش پیاده روی با خانواده

به مناسبت هفته سلامت در شهرستان های اردبیل

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی ، همایش برزگ پیاده روی با خانواده  بمناسبت هفته سلامت  در شهرستان مشکینشهر  با همکاری و مشارکت شبکه بهداشت و درمان ،  محیط زیست ، شهرداری ،اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزشهای همگانی شهرستان  مشکین شهر با حضوربیش از 2000 نفر در مورخه 96/1/18 روز جمعه با حضور فرماندار شهرستان ،بخشدار بخش مرکزی و ، جمعی از روسای ادارات و نماینده اداره کل ورزش وجوانان آقای ناصر موسوی و هیئت همراه برگزار گردید . در این همایش  بهشرکت کننده گان کیسه زباله ازطرف  اداره محیط زیست  ارائه گردید که اقدامبه جمع آوری زباله در مسیر حرکت  خود کردند.

رحیمی زاد فرماندار مشکین شهر  در این همایش گفت : اھمیت ورزش ھمگانی وتوسعه سلامت جسمی و روحی و تاثیرات آن در زندگی اجتماعی مردم از اھمیتویژه ای برخوردار است . وی بیان داشت ، تاکید بر فرامین مقام معظم رھبری در توسعه و ترویج ورزشھمگانی و قرار دادن آن به عنوان یک فرھنگ در بین مردم بایستی نھادینهگردد .همچنین برنامه   مشابهی در بخش مشکین شرقی ( شهر لاهرود ) بخش قصابه  (شهر قصابه ) بخش ارشق ( شهر رضی ) و بخش مرادلو ( شهر مرادلو ) برگزارگردید که در پایان مراسم در تمامی بخش ها یک دستگاه دوچرخه کوهستان لوازمورزشی و خانگی به شرکت کننده گان اهداء گردید .

شهرستان نیر

همچنین ، به مناسبت روز جهانی سلامت و با شعار «ورزش آری، اعتیاد هرگز» همایش پیاده‌روی با خانواده در دو روستای بزرگ ویرثق و بوسجین شهرستان نیر برگزار شد. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر در همایش پیاده‌روی شهرستان نیر اظهار کرد: با هدف توسعه ورزش همگانی و تشویق به ورزش با شعار «ورزش آری، اعتیاد هرگز» همایش بزرگ پیاده‌‌روی خانوادگی به مناسبت روز جهانی سلامت با شرکت 500 نفر در دو روستای بزرگ ویرثق و بوسجین برگزار شد.

اکبر نگاهی با اشاره به برگزاری این همایش گفت: همایش پیاده‌روی با خانواده به مناسبت گرامیداشت روز جهانی سلامت در دو روستای بزرگ ویرثق و بوسجین شد و در روز سه‌شنبه به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت امام علی (ع) در نیر، کورائیم و روستای اسلام آباد برگزار خواهد شد.
وی با تأکید بر نقش ورزش های همگانی در پویایی افراد و سلامت جامعه یادآور شد: یکی از اهداف مهم اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر توسعه ورزش‌های همگانی به خصوص همایش‌های پیاده‌روی با خانواده به منظور ایجاد نشاط و سلامتی در بین آنها است.
محمود خدادوست رئیس هیأت ورزشهای همگانی با تاکید بر ضرورت توجه افراد به ورزش و تحرک بدنی اظهار کرد: انجام حرکات مختلف ورزشی و پیاده روی ، نوعی خودمراقبتی است که در پیشگیری از بیماری ها نقش مهمی دارد.

وی گفت: ورزش علاوه بر سلامت جسم و جان بر سلامت روانی افراد نیز نقش موثری دارد ،بنابراین همه باید در ترویج فرهنگ ورزش در جامعه تلاش کنند.
وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ ورزش و توسعه ورزش های همگانی، جامعه را از انواع ناهنجاری های اجتماعی نیز مصون می دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نیر بیان کرد: در دو روستای ویرثق و بوسجین از 40 نفر شرکت کننده این همایش به قید قرعه تجلیل شد.
همچنین همایش پیاده روی بزرگ با شعار ورزش آری ،اعتیاد نه در روستای طولش شهرستان خلخال برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی،  همایش پیاده‌روی با خانواده روستای طولش از توابع بخش مرکزی خلخال بمناسبت گرامیداشت هفته سلامت ،ولادت حضرت علی (ع) وبا شعار ورزش آری اعتیاد هرگزو باحضور احدی رییس هیات روستایی و بازیهای بومی و محلی استان ، فرماندار ،بخشدار مرکزی ،رییس اداره ورزش و جوانان خلخال روز جمعه ۱۷ فروردین ماه وبا استقبال پرشور مردم وبا سخنرانی بابایی فرماندار خلخال برگزارشد ودر پایان به ۶۰ نفر جوایزی به قیدقرعه اهدا شد .
                       
     


١٦:٥٧ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به هيات ورزشهاي همگاني استان اردبيل مي باشد

سایت در حال به روز رسانی می باشد