اخبار > درمجمع سالانه هیات ورزشهای همگانی استان


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل

درمجمع سالانه هیات ورزشهای همگانی استان

   به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی، ایوب بهتاج در نشست سالانه هیات ورزشهای همگانی استان اردبیل گفت: با اجرایی شدن سند تحول ورزش همگانی در کشور و با همکاری دستگاههای اجرایی شاهد تحول بزرگی را درسطح کشور خواهیم بود و این سند تحول در تمامی سنین در جهت سلامتی جامعه و ایجاد شور نشاط در بین مردم برنامه دارد.
بهتاج افزود: باید با برنامه ریزی درست و ایجاد زیر ساخت و فضاهای مناسب سعی کنیم که این ورزش را در سطح جامعه ترویج بدهیم و امید واریم با اجرایی شدن این برنامه ها سلامتی را به خانواده ها هدیه و باعث کاهش مصرف دارو ودرمان در جامعه باشیم.
مدیر کل ورزش وجوانان استان اربیل در خصوص اجرای جشنواره های ملی در اردبیل گفت: استان اردبیل از قابلیت های منحصری برخوردار است و با برنامه ریزی دقیق می توانیم شاهد برگزاری جشنواره های مختلف ملی در حوزه ورزشی به خصوص در توسعه و ترویج ورزش همگانی را در تمام فصول، در استان اردبیل باشیم.

بهتاج از برگزاری برنامه های هیات همگانی استان ابراز رضایتمندی کرد و گفت: موفقیت هیات ورزشهای همگانی استان مدیون تلاش و پشت کار شبانه روزی همه عوامل اجرایی استان اردبیل است که خالصانه در جهت توسعه و ترویج این ورزش فعالیت می کنند.


١٩:٠٧ - چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٤٥٤٥    /    تعداد نمایش : ٢٩٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




تمامي حقوق اين وب سايت متعلق به هيات ورزشهاي همگاني استان اردبيل مي باشد

سایت در حال به روز رسانی می باشد